Ürünlerde Değişim Süresi Ne Kadar ?

www.publicjeans.com web sitemizden satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış, tekrardan kullanılabilirliği bozulmamış, etiketleri, kartları sökülmemiş ve  varsa firmamız tarafından ürün ile birlikte gönderilen ekstra hediyelerin de içinde olması şartıyla değişim süresi fatura tarihinden itibaren 7 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz.

(SEZON SONU İNDİRİMLERİNDEN FAYDALANARAK SATIN ALMIŞ OLDUĞUNUZ ÜRÜNLERDE İADE / DEĞİŞİM YAPILMAMAKTADIR.)

İade & Değişim Sağlanmayan Ürünler

Değişimi yapılan ürünlerde ikinci bir değişim ya da iade yapılamaz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları, bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır. Kullanılmış veya tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün faturası gönderilmemişse ya da eksikse iade kabul edilemez. Dilerseniz 0545 332 70 32  numaralı telefondan yada publicjeans@yandex.com Müşteri Hizmetleri yetkilimizle görüşebilirsiniz. Size en kısa sürede cevap vereceğiz.

Sezon sonu indirimlerinde satılan ürünlerde hiçbir koşulda iade ve değişim yapılmamaktadır.

Kargo esnasında ambalajı hasar görmüş ürünü lütfen teslim almayınız. Kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyebilirsiniz.

Değişim İşlemini Nasıl Gerçekleştirebilirim ?

Üründeki iade ya da değişim talebinize neden olan sorunu bir yazıyla tarafımıza publicjeans@yandex.com - 05453327032 sipariş numaranız ile ulaştırdığınız takdirde ekiplerimiz en kısa sürede sürede cevap verecektir.

Değişimlerdeki kargo ücretleri müşterilerimize aittir. İstediğiniz kargo firması ile ödemesini yaparak gönderebilirsiniz.

Değişim için karşı ödemeli gönderiler kabul edilmemektedir.

Gerekli olması halinde sizden kargo firmasına ait gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.

Değişim İşleminde Kargo Ücreti Ödeyecek miyim ?

Değişimine karar verdiğiniz ürününüzü ekiplerimiz ile iletişim kurduktan sonra tarafımıza gönderirken kargo ücretleri sizin tarafınızdan karşılanmaktadır. Yeni ürününüzü size gönderirken kargo ücreti tarafınıza yansıtılacaktır.

Değişimden kaynaklı oluşan fiyat farkları havale / eft ile karşılıklı yapılmaktadır.

Satın alınmış ürün ayıplı/defolu/yanlış/hasarlı şekilde tarafınıza ulaştıysa ayıplı/defolu/yanlış/hasarlı ürünü +905453327032 whatsapp daki ekibimize bildirmeniz gerekmektedir. Tarafımızdan kaynaklı durumlarda kargo ücretini firmamız karşılamaktadır.

Ekibimiz ile görüşmeden farklı bir kargo firması ile gönderim yapmanız durumunda kargo ücretini karşılamamaktayız.

Ayıplı/Defolu/Yanlış/Hasarlı olmayan ürünlerin değişim işlemlerinde tarafımıza gönderirken kargo ücretini siz karşılıyorsunuz, ürün değişim işleminden sonra size gönderilen yeni ürününüzün kargo ücreti tarafınıza yansıtılmaktadır.

Kapıda Ödeme Hakkında Önemli Bilgilendirme

Aşağıdaki bildiri sitemiz üzerinden kapıda ödeme yöntemiyle sipariş verip kargosunu hiçbir şekilde teslim almayanlar içindir.

Kapıda ödeme ile satın alınmış ürünlerin kargodan teslim alınması zorunludur. Teslim alınmayan ürünler iade edilemez. Teslim alınmayıp iade gelen paketler, firma tarafından kargo maliyeti eklenerek müşteriye tekrar gönderilmek üzere bekletilir.

Aynı şekilde ürün teslim alınmazsa satış sözleşmesi, onay alınması için telefon görüşmesi kayıtları ve alıcının beyan ettiği adresi, sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi (IP/ MAC Adresi) delil olarak kullanılarak; Kapıda ödeme ile alışveriş imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebepleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır.

Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının en az kırk (40) en fazla doksan (90) katı kadar tazminat bedelini site sahiplerine peşinen ödemeyi resmen beyan eder.

Değiştirdiğim ürün Gönderdiğim Üründen Daha Pahalı

Değişim siparişinizdeki ürünlerin toplam tutarı gönderdiğiniz ürün/ürünlerin tutarından yüksek ise kalan tutar ve kargo bedelleri tarafımıza havale / eft ile yatırıldığı taktirde gönderilecektir.

Değişim siparişinizdeki ürünlerin toplam tutarı gönderdiğiniz ürün/ürünlerin tutarından düşük ise kalan tutar kargo bedelleri de hesaplanarak tarafınıza havale / eft ile gönderilecektir.

Banka: Servet SÜT / BAZMEN TESKTİL

ZİRAAT BANKASI 
IBAN(TRY): TR62 0001 0009 1462 4349 9450 03

YURTDIŞI İPTAL & İADE

Yurtdışına yapılan satışlarda iade yoktur. Yurtdışından sipariş vererek değişim yapmak isteyen müşterilerimiz kargo ücretini kendileri ödemek mecburiyetindedir.

İPTAL & İADE

Siparişim ayıplı/defolu/yanlış gönderilmiş Ne yapmalıyım ?

Satışa sunduğumuz tüm ürünler, kargoya teslim edilmek üzere paketlenirken hasar kontrolünden geçer. Nadiren yaşanılan ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa özür dileriz. Böyle bir durumda süreç şu şekilde işlemektedir;

Siparişiniz kargo görevlisi tarafından adresinize ulaştırıldığında, ürünü teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapın ve herhangi bir hasar gördüğünüz anda "Durum Tespit Tutanağı" hazırlatın.

Sipariş tesliminden sonra fark ettiğiniz bir hasar durumunda, ilgili kargo şubesiyle hemen iletişim kurmanız ve "Durum Tespit Tutanağı" hazırlamalarını istemeniz gerekir. Eğer kargo şubesi size bu konuda yardımcı olmuyorsa, lütfen en kısa sürede +905453327032 - publicjeans@yandex.com bizi bilgilendirin.

Hasar Tespit Tutanağı ile birlikte hasarlı ürünü ekiplerimiz ile iletişim kurduktan sonra tarafımızdan kaynaklı bir durum olduğu için kargo bedelini firmamız karşılayacaktır. Adresimize gönderdiğinizde ürün değişim ya da iade işlemleriniz hızla tamamlanır ve size bu konuda bilgi verilir.

Ürün İadesi yaptığımda ödediğim tutar bana nasıl iade edilecek ?

Ürün iadesi fatura kesim tarihinden itibaren 14 gündür. Ürün incelemeden kabul onayı aldıktan sonra, ödeme şeklinize sadık kalınarak paranız iade edilmektedir.

- Ödemenizi kredi kartıyla gerçekleştirdiyseniz ,taksitli işlemleriniz taksitli olarak, tek çekim işlemleriniz tek çekim olarak 7 iş günü içerisinde kartınıza iade edilir.

- Ödemenizi sanal kart ile gerçekleştirdiyseniz , tek çekim işleminiz kartınıza 7 iş günü içerisinde iade edilir.

- Kapıda ödeme seçeneği ile ödeme yaptıysanız tarafımıza ileteceğiniz IBAN numarasına 7 iş günü içerisinde iade edilir.

-İade ve değişimde kargo ücreti gidiş ve geliş olarak alıcıya aittir.


İade & Değişim Adresi:

PUBLIC JEANS / BAZMEN TEKSTİL

İsmetpaşa Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. SULTANGAZİ / İSTANBUL

Wahatsapp Destek Hattı: 0545 332 70 32 

Ürünleriniz Güvenliğiniz İçin Sağlıklı Ve Steril Ortamda Paketlenmektedir.