Siparişimi İptal Ettirmek İstiyorum Ne Yapmalıyım ?

Tüketici hakları gereği, vermiş olduğunuz siparişinizden cayma hakkınızı siparişiniz kargoya teslim edilmeden önce de kullanabilirsiniz. Bunun için siparişinizin karoya teslim edildi bilgisi e-mail ile bildirilmeden önce publicjeans@yandex.com adresine iptal etmek istediğiniz siparişiniz ya da ürünle ilgili bilgi vermelisiniz. Eğer siparişiniz kargoya teslim edilmişse tüketici koruma kanunu gereği on dört (14) gün içerisinde iade hakkınızı kullanabilirsiniz.

Ürünler Olmadığı Takdirde Değişim Yapılabilir mi ?

Sitemizde moda ve giyim ürünleri satıldığından bu tür problemler yaşanabilir. Eğer satın aldığınız üründe bir beden problemi yaşarsanız ürünü iade ve değişim şartlarına göre on dört (14) iş gününde tarafımıza göndererek değiştirebilirsiniz. İade ve değişim şartları bölümünden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sitenizde Satılan Ürünler Orijinal mi ?

publicjeans.com PUBLIC markasının resmi satış sitesidir. Bu nedenle tüm ürünlerimizin tamamı orijinaldir.

Sitenizde Yaşadığım Problemler İle İlgili Kiminle İrtibata Geçeceğim ?

Sitemizde yaşadığınız sorunlar ve önerileriniz için +90545 332 70 32  numaralı müşteri hizmetleri hattını arayarak ya da publicjeans@yandex.com adresine e-posta göndererek yardım alabilirsiniz. 

Kargom ne zaman ulaşır?

Siparişleriniz 24 saat içerisinde kargoya teslim edilir. Adrese teslimat seçeneğinde siparişiniz kargoya verildikten sonra Sürat Kargo aracılığıyla il ve ilçe merkezlerine 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Mobil bölgelerde teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini lütfen dikkate alınız. Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.

Aradığım Ürüne En Kolay Nasıl Ulaşırım ?

Sitemizin içerisinde mevcut olan site içi arama motorumuz dan, aradığınız ürünü arama penceresine yazıp ‘Ara’ tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Böylece aradığınız ürüne hızlı bir şekilde erişmiş olacaksınız. Ya da üst menü den ve sol menüde filtrelerden ilgilendiğiniz ürünlere; renk, beden, kategori ve alt kategoriler vasıtası ile ulaşabilirsiniz.

Alışveriş Yapmak İçin Kredi Kartı Bilgilerimi Girmek Zorunda mıyım ?

İnternet sitemizde yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir. Firmamız dâhil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz sadece siz ve banka arasındadır.

Üye Olmadan Alışveriş Yapabiliyor muyum ?

Sitemizden alışveriş yapabilmek için sistemimize üye olmanız siparişlerinizi daha rahat takip etmeniz ve sizlere daha iyi hizmet edebilmemiz için gerekmektedir. Sitemizden yapacağınız alışverişlerde sizlerin temel bilgileri esas alınacağından dolayı sisteme üye olmanız tavsiye edilmektedir. Üye olmadan sipariş oluşturma imkanınız vardır.

Sitenizden alışveriş güvenli mi ?

Web sitemiz üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerde 2048 bit şifreleme ile desteklenen SSL sertifikası aktif olmaktadır. Tüm kredi kartı bilgileriniz bankanız ve sizin ortak kullandığınız özel bir şifreleme ekranı üzerinden gerçekleşir. publicjeans.com , kredi kartı bilgilerinizi ASLA göremez ve bu bilgilere ulaşamaz.

Hangi kargo firması kullanılır ?

İnternet mağazamızdan oluşturduğunuz siparişleriniz, size ulusal kargo firması UPS Kargo güvencesiyle ulaştırılmaktadır.

Üye Olmak Ücretli midir ?

Sipariş verebilmek, indirim, kampanya ve promosyonlardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardan faydalanabilmek için hemen ücretsiz üye olabilirsiniz.

 

Ürünleriniz Güvenliğiniz İçin Sağlıklı Ve Steril Ortamda Paketlenmektedir.